Nice kapı servisi

Nice kapı servisi

 

Nice kapı servisi Nice markalı yay ve kapı otomasyonlarında tüm soru ve sorunlarınızı geride bırakarak kullanım konforunuzu devamlı hale getiriyor. Güvenle siparişini verdiğiniz kapı mekanizmalarını kullanımlarınız sırasında herhangi bir sorun yaşamanız halinde başvuracağınız servis hizmetinde kapı modellerine göre konunun uzmanı olan servis ekibi ihtiyaçlarınızı güvenle karşılamanıza imkan tanıyor.

İhtiyaç duyduğunuz her alanda kaliteli ürünlerin imalatının yapılarak satışa sunulmasının yanı sıra satış sonrasında müşteri ihtiyaçlarına hitap edebilecek servis hizmetiyle de olası tüm problemleri geride bırakmanızı sağlayan servis ekibi güler yüzlü hizmetleriyle memnuniyetinize kalıcı bir itimat sağlayarak memnuniyetin devamlılığını sürdürüyor. Nice kapı servisi fotoselli kapılardan seksiyonel kapılara, yana kayar kapılardan dairesel kanatlı kapı ve katlanabilir kapılara kadar seçtiğiniz her kapı için konunun uzmanı ekipleriyle hizmet vermektedir.

Otomatik kapılarınızı kullanımlarınız sırasında ihtiyaç duymanız halinde dilediğiniz an arayabileceğiniz çağrı merkezinde Nice kapı servisi müşteri danışmanları ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Küçük problemlerinizi telefonla iletişim yoluyla yönlendirerek ortadan kaldırılmasını sağlayan servis ekibine dilerseniz daha büyük sorunlar için hizmet kaydı bırakabilirsiniz. Otomatik kapılarınızın niteliğine göre ilgili servis departmanına bırakacağınız kayıt ile konunun uzmanı servis ekibi kısa sürede adresinize ulaşım sağlayarak otomatik kapılarınızın her türlü tamir, bakım veya yedek parça ihtiyacını karşılayabilmektedir.

Otomatik kapının çalışmasından motorundaki arızaya ve aksesuar seçeneklerindeki problemlere kadar her probleminizi kolay ve pratik bir şekilde çözüme kavuşturabileceğiniz Nice kapı servisi uzun yıllar kullanım imkanında rahatlığın keyfini yaşamanızı sağlıyor. Kaliteli ürün satışında olduğu kadar satış sonrası servis hizmetinde de güveninizi kazanacak Nice markalı kapı ve otomasyon sistemleri kullanımda konforu da beraberinde getiriyor. Servis hizmeti ihtiyaçlarınızda kaliteli bir hizmeti sizler de alacaksınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir