Nice Yetkili servis

Nice Yetkili servis

 

Nice sistemlerinde Türkiye’deki tüm markaların Nice yetkili servisi olarak hizmet veren Engdoor yapı ve kapı teknolojileri satışa sunulan her ürünün montaj ve satış sonrası hizmetini de siz değerli müşterilerine sağlamaktadır. Her türden otomatik kapı mekanizmaları için servis hizmetinde güven duyacağınız kaliteli hizmeti konunun uzmanı personellerden alacağınız faaliyetlerimizde tüm ihtiyacınızı güvenle karşılayacaksınız.

Yılların ürün satışı ve hizmet deneyiminde kalitenin ön planda tutulduğu faaliyetler için ürünlerinizi sipariş vermenizin hemen ardından Nice yetkili servisi hizmeti adı altında otomatik kapılarınız kısa sürede konunun uzmanı personeller tarafından montajlanarak kullanımlarınıza hazır hale getirilmektedir. Gerek otomatik kapı otomasyonunda gerek motor seçenekleri ve çeşitli aksesuar seçeneklerinin entegresinde uzman plan servis ekibi kullanım talimatlarını da detaylarıyla aktararak hiçbir sorun yaşamadan kullanımınıza imkan tanımaktadır.

Olası bir arıza durumunda her türlü soru ve sorunlarınız için Nice yetkili servisi hizmetlerinden destek alabilirsiniz. Kolaylıkla erişim sağlayacağınız çağrı merkezinden arıza kaydınızı bırakarak adres ve iletişim bilgilerinizle kısa sürede adresinize gelecek olan servis ekibi tüm soru ve sorunlarınızı stabil bir biçimde çözüme kavuşturarak sorunsuz kullanımlarınıza devam etmenizi sağlamaktadır. Ayrıca bakım hizmetleri için de faydalanabileceğiniz hizmetlerde kapı otomasyonuna ek olarak motor ve aksesuar seçeneklerinin de montaj dahil tüm arızası giderilebilmektedir.

Endüstriyel kapı ve kepenklerden, hızlı pvc kapılara, yana kayar veya dairesel kapılardan fotoselli ve seksiyonel kapılara kadar tüm markaların yetkili servis hizmetleri mevcuttur. Ayrıca yay ve otomasyon sistemlerinde otomatik kapı modellerine ek olarak kollu bariyer seçenekleri için de tercih edeceğiniz marka ürünlerde Nice yetkili servisi  hizmetlerinden güvenle faydalanabilirsiniz. Deneyimli personellerin uzman kadrosunda motor, aksesuar ve yedek parça temini ve arızası için de servis hizmetlerinden faydalanabileceğiniz hizmette kaliteyi ve güveni bir arada bulacaksınız.

Yılların hizmet kalitesinde oluşturduğu bayii ağı ile yetkili servis hizmetlerinin bir arada sunulduğu faaliyetlerimizde satış sonrası hizmetlere de gereğinden fazla önem verilmektedir. Ürünler hakkında müşterilerine tam destek anlayışı ile vermiş olduğumuz hizmetlerimizde güler yüzlü hizmet almanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Nice yetkili servisi hizmetleri dahilinde ürünü sipariş vermenizle birlikte kısa sürede adresinize gelen servis ekibi ürün montajını gerçekleştirmektedir. Uygulama talimatlarına uygun bir şekilde estetik görünümden ödün verilmeden gerçekleştirilen montajlama işlemi sonrası güvenli ve pratik kullanım gerektiren tüm bilgiler ürünün kullanıcısına bilgi olarak aktarılmaktadır. Her türlü yaşam alanı için tercih edeceğiniz farklı seçeneklerde kapı otomasyonlarının teknik kullanım bilgisiyle ürünlerinizi uzun yıllar performansından ödün vermeden rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Güvenli kullanımlarınıza uygun kurulumunda tüm ayrıntıların teknik destekle otomatik kapı yönetimini sağlayacak kişilere aktarıldığı yetkili servis hizmetlerinde ürünü nasıl kullanacağınızın bilgisi servis ekibi montaj sonrası gittiğinde çok işinize yarayacak. Güvenli kontrollü geçiş alanları için yaşam kalitenizde şartları kolaylaştıracak ürünlerin hizmeti de memnuniyetinize kalıcı bir itimat oluşturacak.

Üründe kalitenin ön planda tutulduğu kadar müşteri memnuniyetinin de önem arz ettiği yetkili servis hizmetlerinde konunun uzmanı teknik ekipten 7/24 destek alabilirsiniz. Evlerinizde, iş yerlerinizde, endüstriyel alanlarda, fabrikalarda veya daha pek çok alanda kullanımını tercih ettiğiniz kapı otomasyonları için herhangi bir sorun yaşamanız halinde artık yetkili servis hizmetini nereden alacağınızı düşünmeyeceksiniz. Türkiye’deki tüm markaların yetkili servis sağlayıcısı olarak güven duyacağınız kalitede bütçenize uygun fiyat avantajlarında hizmetlerimizden faydalanabileceksiniz.

Eğitimli personelleri ve güçlü ekipmanları ile yenilikçi anlayışta her geçen gün daha da ileri boyutlarda hizmet kalitesini geliştiren Engdoor yapı ve kapı teknolojileri satış sonrasında hizmetleriyle de güveninizi kazanacak. Her türlü otomatik kapı otomasyonu ve bariyer sistemleri olmak üzere motor ve uygun aksesuar seçeneklerinde sorun yaşamanız halinde artık güvenle yetkili servis hizmetlerinizden çağrı merkezi iletişim numaralarımızı arayarak faydalanabilirsiniz. Teknik destek ekibinin sizi yönlendireceği telefon iletişiminde çözülmeyen sporu ve sorunlarınız için hizmet kaydınızı bırakarak arıza durumunda servis ekibinin adresinize gelmesiyle problemi kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz. Yaşam alanlarında farklı ihtiyacınıza alternatif çözümler olarak özellikle yoğun kullanımdaki alanlar için büyük sorun teşkil edecek otomatik kapı arızası kısa sürede yetkili servis hizmetleriyle stabil bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Tüm markalar için güven duyacağınız kaliteli hizmeti artık almanız mümkün.

Tags:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir